Uitslag 1e & 2e tijdvak

Vrijdag 28 juni 1e & 2e tijdvak



Klas Roepnaam Achternaam Profiel Niveau Resultaat
OB4B Patryk Adamek mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Lianne Barreiro Gerpe zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Nico Becker economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OP4A Jimmy Beek produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Jarno Beek, van de bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Jan Berg, van den groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Hendri Besamusca mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Jonathan Beugeling bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OP4A Florian Bollee bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4C Selmar Bonestroo economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Senna Bonestroo bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Jarno Bosch, van den mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Sem Bouw economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Cindy Boven, van zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Lucas Brust economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Thomas Buitenhuis economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Bonita Collet groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Lois Dallinga zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Hesli Dickhof mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Iris Dijken, van zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Benjamin Dijkhuizen bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Tom Docter mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Kelsey Duin, van zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Devin Essenburg, van den bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Luan Fikse zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C William Flier economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Albert Franken groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Joran Franken groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Gerrit-Jan Geurts produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Riza Günay economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Lars Heideveld dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Lona Hengeveld mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Jesper Herder, den bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Johan Hoekerd groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Hidde Hoekert bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Michael Hoorn, van den produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Harmen Huenestein produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Nick Hul, van't bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Michel Hup produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Romi Janmaat groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Thijs Jobse bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Nina Jonker zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Giovanni Junte economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Michael Klein bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Janneke Kolk, van de zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Roan Kolthoorn, van bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Diesmer Kroon, van der mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Daan Leeuwen, van bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Jesse Leeuwestein economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Géline Leusink zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4C Esmée Loo, van economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Shirelle Meerens mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Elvira Mulder zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Marilène Mulder zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Sabine Mulder zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Jardi Niebeek bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Jorinde Noordijk groen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Raymon Pap bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Michelle Pluim zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Valentino Polinder bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Giovanni Put bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OP4A Danny Rekers bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4C Niels Romijn economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4C Daan Schriever economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OP4A Jasper Schut dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4B Joel Schutte bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Lucas Silva Dias bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Eline Sneller zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Jacob Stelten, van mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Erik Strijkert mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Arjen Stronkhorst mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OW4A Wilbert Top groen Basisberoepsger. Leerweg / LWT geslaagd
OL4C Hayo Triest, van economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Esmee Tuijl, van zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Raúl Valero dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4B Mick Veldman mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Niels Visch bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Thijs Visch bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Daphne Visser zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Nancy Vogel, de zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4D Laura Vos zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OL4A Sanne Vos, de dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OP4A Sven Vries, de produceren, installeren, energie Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Lars Wieteler bouwen, wonen, interieur Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Denise Wijhe, van dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Roald Wijnne dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OB4A Anouk Wolff dienstverlening en producten Basisberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Nora Akatal zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Marijke Akster economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Thamar Arragon, van zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Anne Asselt, van zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Dana Bakker groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Mirthe Beek, van der economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Janet Beelen zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Robin Berg zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Reza Berg, van den zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Bart Berghorst mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Priscilla Berghorst zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Rozemarijn Binnekamp zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Bart Blaauw mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Bas Blankespoor economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B José Bosman groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Nelissa Bosman economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Martiene Boven, van groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Djemer Dijk, van bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Mark Dijkhuizen mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Eric Docter mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Ilza Dokter groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Naomi Dorp, van zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Eibert Engelen, van bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Naomie Engelen, van groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Jonas Evertse economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Madelène Falkmann economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Pauline Frens zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Celeste Gerritsen economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Celeste Groothuis zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Arieneke Haas, de dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Gerrieke Haverkamp zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Nina Hebing zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Lucinda Hengeveld groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Linda Hoffmann zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Alja Hofman zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Romy Hofman bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Thamar Hofstee zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Arjen Hoogland economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Lisanne Hove, ten dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Carmen Immink economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Myrthe Karzijn zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Maarten Keijl mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Thirza Knepper zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Daan Koele bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Justin Kolthoorn, van dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Melissa Kuipers zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Daphne Leusink zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Marit Leusink zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Noor Likkel dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Roos Lipke groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Daan Lokhorst economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Rowan Lokhorst bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Melissa Mooiweer zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Demi Mots, de zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Tineke Palland dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Jamilla Pap zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Jonathan Pater bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Anouk Plakke groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E David Pol, van den bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Marissa Polinder zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Gert-Jan Rekers produceren, installeren, energie Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Julia Riesen, van groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Annemarie Rooyen, van zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Jarko Rozenberg, van de mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Kirsten Schoonhoven zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Axel Schouten economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Lars Smit mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4B Thirza Smit groen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Rachel Spronk zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Jay Streek, van de bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Justin Streek, van de bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Denise Tichler zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Tara Valkeneer zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Lisa Vegte, van der bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Danitia Visch dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Mark-Jan Visser bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Mattee Vos economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4C Mika Vries, de economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Michelle Wajer zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Sharon Weeda zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Leon Weide, van der bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Twan Wentzel bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4A Annelyn Westerduin zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Dani Westerink bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Gerjen Wolfsen bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4F Esmeralda Zoet dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4E Fabian Zoet bouwen, wonen, interieur Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OK4D Ruben Zoet dienstverlening en producten Kaderberoepsgerichte leerweg geslaagd
OT4B Bram Bosse techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Britt Broekhuizen economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4A Joëlle Bultman economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Iris Dekker economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Deborah Doorn, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Anouk Doornewaard economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Aimée Estié zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Romy Groenewege zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Kim Harderwijk zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Danique Heibrink zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Denise Heuvelink zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Sven Hilgers techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Thomas Hoogers techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Vera Huizen, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Marco Hul, van't techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Danique Hulzebos zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Bridget Kielman zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Joep Klein economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Tamara Kolthoorn, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Roy Kroneman techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Nina Kroon zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4A Emily Linde, van der zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Bart Loo, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Julian Loo, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Maartje Makkinga zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4A Sanne Meppelink zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Britt Nauta economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Emiel Neijmeijer techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Sven Olst, van techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Fleur Pater zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4B Martijn Peeters techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Britt Rekers economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4B Boaz Rens techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Arn Renselaar, van economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Willemijn Rozeboom zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Stefan Ruijter techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Kai Sie zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Sem Smulders economie Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4C Naomi Snoek zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Silvia Suporn economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Christa Uitslag zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OP4A Noah Vermeij techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Jelmer Visscher techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Jesse-Peter Vosselman techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Manouk Vries, de zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4A Manouk Vries, de zorg en welzijn Gemengde leerweg geslaagd (GL)
OT4B Dinand Weg, van de techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Gerwin Werven, van techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4C Heleen Wijhe, van zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4B Jip Wissink techniek Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Pascal Witter economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Chloë Zegers zorg en welzijn Theoretische leerweg geslaagd (TL)
OT4A Marieke Zoet economie Theoretische leerweg geslaagd (TL)