Uitslag 1e tijdvak

1e tijdvak


Klas Roepnaam Achternaam Profiel Niveau Resultaat
OL4B Nathan Aalberts Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Deacon Aken, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Bas Asselt, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4C Jesper Asselt, van Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Madelief Binnekamp Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Ruben Blaauw Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Maik Boer, de Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Joram Brokkelkamp Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4B Youri Bronswijk, van Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Stein Bulten, uit de Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Jasmijn Bultman Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Mitchell Dekker Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Nick Dorp, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Emma Ende, van het Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Feven Fsehaye Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Merel Gelder, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4E Ronald Goor, van het Economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4B Doga Güneyli Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Rebecca Hack Economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Emma Hof, van 't Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Luuk Hof, van 't Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Laura Hul, van 't Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4E Darko Ibrahim Economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Sanne Jonker Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Jelle Kijlstra Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4B Meike Klaaijsen Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4C Stefan Klaassen Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Quinten Koopman Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Martijn Korenberg Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Yorick Korenberg Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Nick Lammers Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Simon Leeuwen, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Joëlle Loo, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4B Karsten Medendorp Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Malena Meerens Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Lois Morren Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4B Noa Nijenhuis Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4E Julian Oudesluijs Economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Marc Platte Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Malissa Polinder Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Patrick Prins Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Sofie Putten, van Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4D Maarten Reeuwijk, van Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4E Aart Ruler, van Economie en ondernemen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Damian Schild Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Robin Schuld Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Niels Schuurman Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4C Roderik Spaan Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Brian Spijkerman Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4C Jochem Spronk Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Julian Spronk Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Kimberley Stoudam Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Noa Streek, van de Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Rodas Teklemichael Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Lisa Tichler Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Rafael Tipker Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4B Lars Uitert, van Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Pedro Vegte, van der Produceren, installeren en energie Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Iris Veringa Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Desley Vierhout Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Lars Vries, de Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Amy Wardenier Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Bart-Jan Westerink Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Albert Westhoff Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4C Feier Westhoff Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Nathalie Wijhe, van Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4F Katja Wildeman Zorg en welzijn Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OB4A Bart Wittingen Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Nina Wolfsen Groen Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4A Wesley Zoombelt Bouwen, wonen en interieur Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OL4B Kevin Zwep Mobiliteit en transport Basisberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Jasper Appeldoorn, van Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Lindy Berg, van den Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Thomas Beugeling Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Lucas Blei Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Peter Boer, den Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Luna Bonestroo Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Stephan Bosgra Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K Natan Boven Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Dominique Broekhuizen Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Henrico Broekhuizen Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Sil Brokkelkamp Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Charlotte Bruijnes Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Dennis Bultman Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K Thymo Bunte, van de Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Ruben Dijkhuizen Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Jasper Dijkstra Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Jonathan Doorn, van Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K Thomas Essen, van Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Kjersti Grift, van de Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Antwan Haverkamp Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Jennifer Hendriks Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Annely Hof, van 't Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Niels Huenestein Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Nikita Huisman Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Ronny Huisman Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Isa Jansen Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Lisa Jongenotter Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Tim Karzijn Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Lucas Kralingen, van Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Damian Kroes Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Alisha Krooneman Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Freek Jan Krooneman Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Sanne Krooneman Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Sem Leeuwestein Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Sem Loo, van Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K Guido Lucas Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Rutger Meer, van der Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Estelle Meulen, van der Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Sam Mossel, van Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Shania Mots, de Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K William Mulder Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Evy Olst, van Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Daphne Petersen Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Martijn Ruiter, de Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Nick Schenk Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Lucas Scholtens Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Amaranthe Schootbrugge, van de Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Thyade Schootbrugge, van de Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Damian Schut Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Anneliene Smissen, van der Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Gerrieke Smissen, van der Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Tamar Smit Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Lyanne Spijkerboer Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Gert Spijkeren, van Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Edo Stevens Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D William Stoffer Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OP4K Fernando Tahiraj Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Emma Terlouw Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Ruben Tromp Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Renske Uitslag Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Jeroen Vis Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Braydon Waard, de Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Alex Weide, van der Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Niek Weide, van der Bouwen, wonen en interieur Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4C Lars Werfhorst, van de Groen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4B Marit Werven, van Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Esther Westerink Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4D Duko Witter Produceren, installeren en energie Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4F Nathan Wolff Mobiliteit en transport Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Maryam Yusra Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4E Tim Zalk, van Economie en ondernemen Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OK4A Aline Ziel, van der Zorg en welzijn Kaderberoepsgerichte leerweg Geslaagd
OT4A Sebastiaan Beekhuizen, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Esmee Bijsterbosch Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Brecht Boeve Economie Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Sanne Bosch Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Alinda Brink Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Herbert Bultman Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Sven Dijkhuizen Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Maïra Doornewaard Landbouw Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Benice Engelen, van Landbouw Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Mark Groothuis Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OP4T Throy Haan, de Techniek Gemengde leerweg Geslaagd
OT4D Wilmer Hein Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Thijs Hoekerd Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Jasmijn Holstege Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Isa Hul, van 't Zorg en welzijn Gemengde leerweg Geslaagd
OT4A Lieke Klein Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OP4T Gerardo Klompmaker Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Wesley Kolthoorn, van Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Sifra Labots Landbouw Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Janine Lokhorst Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Samira Mahamed Abdillahi Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Marco Nienhuis Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Andries Oene, van Economie Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Lennard Ruyter Landbouw Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Tessa Schoonhoven Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Bente Stek Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Ester Stoudam Zorg en welzijn Gemengde leerweg Geslaagd
OT4D Dutch Tilley Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4C Stan Veldhoen Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Leon Veldman Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Liz Veldman Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4A Daan Visser Zorg en welzijn Gemengde leerweg Geslaagd
OT4D Sven Visser Techniek Gemengde leerweg Geslaagd
OT4D Sander Vreeken Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Thamar Wijhe, van Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd
OT4D Levi Wolfsen Techniek Theoretische leerweg Geslaagd
OT4B Sterre Zevering Zorg en welzijn Theoretische leerweg Geslaagd